16-inch Solid Microsuede U-shaped Tufted Chair Cushions (Set of 6) 916X16US-T-6CH-MS-AB
Skip to product information
Blazing Needles
Shipping calculated at checkout.
Details
  • Add a splash of color and style to your home furnishings with these chair cushions
38 in stock
  • Over 100K+ customers
  • 30-day limited warranty
More details
  • Fabric: 100-percent polyester
  • Indoor or Outdoor: Indoor
Dimensions
Width: 16.0 inch
Height: 3.5 inch
Depth: 16.0 inch