16-inch U-shaped Tufted Chair Cushions (Set of 4) 916X16US-T-4CH-ID-019
Skip to product information
Blazing Needles
Shipping calculated at checkout.
Details
  • Add a splash of color and style to your home furnishings with these chair cushions
41 in stock
  • Over 100K+ customers
  • 30-day limited warranty
More details
  • Fabric: 45-percent polyester, 55-percent cotton
  • Indoor or Outdoor: Indoor
Dimensions
Width: 16.0 inch
Height: 3.5 inch
Depth: 16.0 inch