20-inch by 19-inch Chair Cushions (Set of 4) 93454-4CH-ID-035
Skip to product information
Blazing Needles
Shipping calculated at checkout.
Details
54 in stock
  • Over 100K+ customers
  • 30-day limited warranty
More details
  • Fabric: 45-percent polyester, 55-percent cotton
  • Indoor or Outdoor: Indoor
Dimensions
Width: 20.0 inch
Height: 3.5 inch
Depth: 19.0 inch