Skip to product information
1 of 8
East West Furniture
Shipping calculated at checkout.
Details
19 in stock
  • Over 100K+ customers
  • 30-day limited warranty
More details
  • Color: White Velvet
  • Finish: White Velvet
  • Weight Capacity (lbs.): 300 Pounds
Materials
  • Solid wood
Dimensions
Width: 81.0 inch
Height: 47.0 inch
Depth: 89.0 inch