Spun Polyester 17-inch Outdoor Throw Pillows (Set of 4) CO-JO17-05-S4
Skip to product information
Blazing Needles
Shipping calculated at checkout.
Details
  • Add a splash of color and a dash of style to your patio furnishings with these throw pillows
28 in stock
  • Over 100K+ customers
  • 30-day limited warranty
More details
  • Fabric: 100-percent polyester
  • Indoor or Outdoor: Outdoor
Dimensions
Width: 17.0 inch
Height: 8.0 inch
Depth: 17.0 inch